Biz Kimiz?

Firmamız 2011 yılında kurulmuş olup, kuruluşundan bu yana müşterilerinin ihtiyaçlarını en üst kalitede ve en iyi hizmet anlayışı ile sektörde öncü olmayı hedeflemiştir. Kuruluşumuzdan bu yana yüzlerce ev, ofis, iş yeri, otel, hastane, ve birçok büyük projede yer almıştır. 2013 Mayıs ayında E-ticaret satış mağazasını açmak için Ticimax Yazılım firması ile anlaşma sağlandı ve e-ticaret satış mağazamız 01.01.2015 tarihinde faaliyete geçirmiş bulunuyoruz.

2015 yılında www.dekonil.com - sanal mağazasını faaliyete geçiren DEKONİL; bugün itibariyle tam 5 bin çeşit ürünü en hızlı, en güvenilir yoldan Türkiye’nin her noktasına ulaştırıyor. Bunun yanında www.gittgidiyor.com, www.n11.com, www.hepsiburada.com, www.sahibinden.com halihazırda e-ticaret partnerlerimizdir. Dijital pazarlamada yeni trendleri takip eden DEKONİL, mobil web sitesi, Android, IOS uyumlu aplikasyonları ve satış sonrası destek hizmetleri veren çağrı merkeziyle müşterilerine her kanalda maksimum müşteri memnuniyeti yaşatmak için çalışıyor.

 

Misyonumuz

 

Müşterilerimizin, bol çeşit, fiyat avantajı, uygun ödeme koşulları ve iyi hizmet aracılığıyla ihtiyaçlarına kolay ulaşabilmelerini sağlamak ve bunun sonucu olarak evlerini, işyerlerini ve yaşam stillerini geliştirmelerine yardımcı olmak; ev ve işyeri geliştirme perakendeciliği pazarını büyütmek.

 

Vizyonumuz

 

Sektöründe en kapsamlı dağıtım ağı ve dünyada tanınan değişimin öncüsü, itibarlı bir marka olmak. Sektöründe lider olmak, dünyadaki yenilikleri know-how transferiyle elde etmek ve böylelikle ulusal ve uluslararası bir satınalma gücü yaratarak rakiplerine karşı üstünlük sağlamayı hedeflemek.